Eski- Karaburun Ekonomi Politik Atölyesi – 2012

KARABURUN EKONOMİ POLİTİK ATÖLYESİ

31 Ağustos – 4 Eylül 2012

Karaburun

Karaburun Ekonomi Politik Atölyesi’nin ikincisi, 31 Ağustos – 4 Eylül 2012’de yine İzmir–Karaburun’da düzenlenecektir. Derslere/Seminerlere ilişkin içerikler ve okuma listelerinin açıklanması ile başvurular başlamıştır.
BAŞVURU FORMUNU BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ.
Formu doldurduktan sonra atolyekaraburun@gmail.com adresine yollamanız gerekmektedir.

Bu yıl Atölye çalışmalarına en fazla 60 kişi kabul edilecektir. Herkesin ortak alacağı derslerin/seminerlerin yanı sıra, her katılımcı için üç de seçimlik derse/seminere katılma olanağı bulunmaktadır. Başvurusu kabul edilen katılımcıların verilen metinleri okumaları beklenmektedir. Katılımcıların, okuma metinlerinden yola çıkaran her bir ders/seminer için sorular sorması istenecektir. Ders/seminer sorularını göndermeyen katılımcılar, -ne yazık ki- Atölye’ye davet edilmeyecektir. Konaklama ve ulaşım koşulları konusunda katılımcılar, başvuru sonuçlarının duyurulmasından sonra, Haziran ayı içinde bilgilendirilecektir. Karaburun Ekonomi Politik Atölyesi’nde dersler/seminerler ücret karşılığı verilmeyecek, katılımcılardan katılım bedeli talep edilmeyecektir. Konaklama ve ulaşım harcamaları ise katılımcıların kendilerine aittir. Maddî kaynak bulunduğu takdirde, çalışmayan katılımcılar desteklenebilecektir. Karaburun Ekonomi Politik Atölyesi, Karaburun Gündelik Yaşam Bilim ve Kültür Derneği’nin bir etkinliğidir.

NOT: Ders içerikleri ve okuma listeleri yakın zamanda açıklanacaktır.


Takvim

  • Programın İlânı – 21 Nisan
  • Ders İçeriği ve Okuma Listelerinin İlânı – 29 Nisan
  • Başvuruların Başlaması – 29 Nisan
  • Başvuruların Bitmesi – 27 Mayıs
  • Katılımcıların İlânı – 4 Haziran
  • Katılımcıların Okunan Metinlere Yönelik Sorularını Göndermesi  – 12 Ağustos
  • Atölye – 31 Ağustos–4 Eylül

Herkes İçin Dersler


Seçimlik Dersler (en fazla üçü alınabilir)


Düzenleme Kurulu: Ahmet Haşim Köse, Aydın Arı, Aydın Gelmez, Cem Terzi, Doğan Emrah Zıraman, Emel Yuvayapan, Erkin Başer, Mustafa Öziş ve Nihat Koçyiğit.